0224.100DRT1W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0224.100DRT1W Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
Φύλλα δεδομένων: 0224.100DRT1W.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 0224.100DRT1W
Αριθμός εξαρτήματος 0224.100DRT1W Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5568 pcs Φύλλο δεδομένων 0224.100DRT1W.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.185" Dia x 0.570" L (4.70mm x 14.48mm)
Σειρά 224 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm (Axial)
Αλλα ονόματα 224.100DRT1W
224.100T1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.00075 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 6.15 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0224.100HXW
0224.100HXW
Σε απόθεμα: 5670 pcs
Κατεβάστε: 0224.100HXW.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bopla Enclosures
Περιγραφή: BOX PLASTIC GRAY 7.87"L X 4.72"W
Σε απόθεμα: 2174 pcs
Κατεβάστε: 02237094.pdf
RFQ
0224.100DRT3W
0224.100DRT3W