02163.15MXESPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02163.15MXESPP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.02163.15MXESPP.pdf2.02163.15MXESPP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02163.15MXESPP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 218190 pcs Φύλλο δεδομένων 1.02163.15MXESPP.pdf2.02163.15MXESPP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 216SP Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 0216315MXESPP
2163.15MXESPP
F5731
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6.7 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0368 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A