02163.15MRET1SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
02163.15MRET1SPP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 02163.15MRET1SPP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 02163.15MRET1SPP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 334571 pcs Φύλλο δεδομένων 02163.15MRET1SPP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 216SP Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial)
Αλλα ονόματα 2163.15MRET1SPP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6.7 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0368 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 3.15A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1.5kA
εγκρίσεις CE, CQC, CSA, KC, PSE, UR, VDE
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
02163.15MXP
02163.15MXP
Σε απόθεμα: 106563 pcs
Κατεβάστε: 02163.15MXP.pdf
RFQ
02163.15H
02163.15H
Κατεβάστε: 02163.15H.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Bopla Enclosures
Περιγραφή: BOX FIBERGLASS GRY 6.3"L X 6.3"W
Κατεβάστε: 021616090.pdf
Περιγραφή: BOX FIBERGLASS GRY 10.24"LX6.3"W
Κατεβάστε: 021626090.pdf
02163.15MXBP
02163.15MXBP
Κατεβάστε: 02163.15MXBP.pdf
02163.15MXR11SPP
02163.15MXR11SPP
Περιγραφή: FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC RADIAL