0215010.MXK10SPP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.MXK10SPP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 10A 250VAC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.0215010.MXK10SPP.pdf2.0215010.MXK10SPP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0215010.MXK10SPP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 10A 250VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120334 pcs Φύλλο δεδομένων 1.0215010.MXK10SPP.pdf2.0215010.MXK10SPP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα 0215010MXK10SPP
215010.MXK10SPP
215010MXK10SPP
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τήξη I²t 333.565 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0066 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 10A