0215010.MXK10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0215010.MXK10P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0215010.MXK10P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 10A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68761 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα 0215010MXK10P
215010.MXK10P
215010MXK10P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 333.565 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0066 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 10A