021501.6MXF11P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021501.6MXF11P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.021501.6MXF11P.pdf2.021501.6MXF11P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 021501.6MXF11P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63742 pcs Φύλλο δεδομένων 1.021501.6MXF11P.pdf2.021501.6MXF11P.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial Bend Cylinder
Αλλα ονόματα 21501.6MXF11P Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6.83 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0707 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A