021501.6MXBP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
021501.6MXBP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.021501.6MXBP.pdf2.021501.6MXBP.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 021501.6MXBP
Αριθμός εξαρτήματος 021501.6MXBP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE CERAMIC 1.6A 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103741 pcs Φύλλο δεδομένων 1.021501.6MXBP.pdf2.021501.6MXBP.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Σειρά 215 Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm
Αλλα ονόματα 21501.6MXBP Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Holder Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 6.83 Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.0707 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.6A