020202.5URG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020202.5URG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC SMD
Φύλλα δεδομένων: 020202.5URG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 020202.5URG
Αριθμός εξαρτήματος 020202.5URG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 35595 pcs Φύλλο δεδομένων 020202.5URG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Σειρά FLAT-PAK® 202 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Gull Wing
Αλλα ονόματα 20202.5G
R20202.5G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1.76 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0455 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A
εγκρίσεις CSA, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
020201.5H
020201.5H
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2DIP
Σε απόθεμα: 36585 pcs
Κατεβάστε: 020201.5H.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CONN TERM BLK INSERTION BRIDGE
Σε απόθεμα: 20065 pcs
Κατεβάστε: 0202138.pdf
RFQ
020201.5HXG
020201.5HXG
Περιγραφή: FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Κατεβάστε: 020201.5HXG.pdf
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC DIP
Κατεβάστε: 020202.5H.pdf
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 5COND 16AWG YELLOW 250'
Σε απόθεμα: 263 pcs
Κατεβάστε: 02021.35.05.pdf
0202005.URG
0202005.URG
Περιγραφή: FUSE BOARD MOUNT 5A 250VAC 2SMD
Κατεβάστε: 0202005.URG.pdf
Κατασκευαστές: HARTING
Περιγραφή: DIN-SIGNAL HARBUS64-128FP-5 0C1-
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CONN/JUMPER MOD TERM BLOCK 10POS
Κατεβάστε:
Κατεβάστε: 020201.5URG.pdf
Περιγραφή: END COVER FOR MODULAR TERM BLOCK
Κατεβάστε: 020202.5HXG.pdf
Περιγραφή: TERM BLOCK INSERTION BRIDGE 3POS
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών