020201.5URG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
020201.5URG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 020201.5URG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 020201.5URG
Αριθμός εξαρτήματος 020201.5URG Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 42854 pcs Φύλλο δεδομένων 020201.5URG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.372" L x 0.250" W x 0.165" H (9.45mm x 6.35mm x 4.19mm)
Σειρά FLAT-PAK® 202 Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Gull Wing
Αλλα ονόματα 20201.5G
R20201.5G
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 0.54 Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0701 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 50A