94HFC16T
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 94HFC16T
Περιγραφή προϊόντος SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 50V
Φύλλα δεδομένων: 94HFC16T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
27 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 94HFC16T
Αριθμός εξαρτήματος 94HFC16T Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22255 pcs Φύλλο δεδομένων 94HFC16T.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 50VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 94H
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 10,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος 0.390" (9.91mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.225" (5.72mm) Χαρακτηριστικά Sealed
ηλεκτρική ζωή - Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy