94HFC16JRT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 50V
Φύλλα δεδομένων: 94HFC16JRT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 94HFC16JRT
Αριθμός εξαρτήματος 94HFC16JRT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 50V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27086 pcs Φύλλο δεδομένων 94HFC16JRT.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 50VDC
Στυλ λήξης J Lead Σειρά 94H
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 10,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Μήκος 0.390" (9.91mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.250" (6.35mm) Χαρακτηριστικά Sealed
ηλεκτρική ζωή - Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 50VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy