71EDF30-03PAJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71EDF30-03PAJS Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 3503 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 115V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 71
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Δύναμη λειτουργίας 2.880 ~ 23gfm Αριθμός θέσεων -
Αριθμός πόλων ανά Deck 1 Αριθμός Decks -
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ο δείκτης σταματά Adjustable
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch Position 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Βάθος Πίσω από τον πίνακα - τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Επικοινωνία Finish - Κύκλωμα ανά Deck -
Γωνία Πέτα 30° ενεργοποιητής Τύπος Flatted (3.17mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 9.53mm