71EDF30-01QAJS
Grayhill, Inc.Grayhill, Inc.
Grayhill, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Φύλλα δεδομένων: 71EDF30-01QAJS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71EDF30-01QAJS Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4316 pcs Φύλλο δεδομένων 71EDF30-01QAJS.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 115V
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά 71
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις - Δύναμη λειτουργίας 2.880 ~ 23gfm
Αριθμός θέσεων 2 ~ 6 Αριθμός πόλων ανά Deck 2
Αριθμός Decks 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ο δείκτης σταματά Adjustable
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Rotary Switch 2 ~ 6 Position DP6T 250mA (AC/DC) 115VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Βάθος Πίσω από τον πίνακα 19.33mm τρέχουσα Αξιολόγηση 250mA (AC/DC)
Επαφή Χρονισμός Shorting (MBB) Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Επικοινωνία Finish - Κύκλωμα ανά Deck DP6T
Γωνία Πέτα 30° ενεργοποιητής Τύπος Round (4mm Dia)
ενεργοποιητή Μήκος 17.00mm