47ASP3J3V2QT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V
Φύλλα δεδομένων: 47ASP3J3V2QT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 47ASP3J3V2QT
Αριθμός εξαρτήματος 47ASP3J3V2QT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15331 pcs Φύλλο δεδομένων 47ASP3J3V2QT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 47A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 125V Through Hole τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)