47ASP3J1M6RT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: 47ASP3J1M6RT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 47ASP3J1M6RT
Αριθμός εξαρτήματος 47ASP3J1M6RT Κατασκευαστής Grayhill, Inc.
Περιγραφή SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15811 pcs Φύλλο δεδομένων 47ASP3J1M6RT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Off-On
Σειρά 47A Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)