MUR20060CTR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 600V 200A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MUR20060CTR.pdf2.MUR20060CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MUR20060CTR
Αριθμός εξαρτήματος MUR20060CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 200A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1597 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MUR20060CTR.pdf2.MUR20060CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 50A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 110ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower
Αλλα ονόματα MUR20060CTRGN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 600V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A (DC)