MUR20060CT
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 600V 200A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MUR20060CT.pdf2.MUR20060CT.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MUR20060CT
Αριθμός εξαρτήματος MUR20060CT Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 600V 200A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1407 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MUR20060CT.pdf2.MUR20060CT.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.7V @ 50A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 110ns
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower
Αλλα ονόματα MUR20060CTGN Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 600V 200A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 25µA @ 50V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 200A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MUR20010CT
MUR20010CT
Περιγραφή: DIODE MODULE 100V 200A 2TOWER
Σε απόθεμα: 1409 pcs
Κατεβάστε: MUR20010CT.pdf
RFQ
MUR20060CTR
MUR20060CTR
Σε απόθεμα: 1597 pcs
Κατεβάστε: MUR20060CTR.pdf
RFQ
MUR20010CTR
MUR20010CTR
Κατεβάστε: MUR20010CTR.pdf
MUR210
MUR210
Κατασκευαστές: ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE GEN PURP 100V 2A AXIAL