MBRTA600200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRTA600200R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 200V 300A 3TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBRTA600200R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRTA600200R
Αριθμός εξαρτήματος MBRTA600200R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 300A 3TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5738 pcs Φύλλο δεδομένων MBRTA600200R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 920mV @ 300A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Three Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 300A Chassis Mount Three Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRTA60020
MBRTA60020
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 20V 300A 3TOWER