MBRTA600150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRTA600150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBRTA600150.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRTA600150
Αριθμός εξαρτήματος MBRTA600150 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 300A 3TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5068 pcs Φύλλο δεδομένων MBRTA600150.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 300A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Three Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 300A Chassis Mount Three Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 300A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRTA60020L
MBRTA60020L
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 20V 300A 3TOWER
Σε απόθεμα: 5587 pcs
Κατεβάστε: MBRTA60020L.pdf
RFQ
MBRTA60020R
MBRTA60020R
Σε απόθεμα: 5472 pcs
Κατεβάστε: MBRTA60020R.pdf
RFQ
MBRTA600150R
MBRTA600150R