MBRTA500150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRTA500150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 250A 3TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBRTA500150.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRTA500150
Αριθμός εξαρτήματος MBRTA500150 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 250A 3TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5171 pcs Φύλλο δεδομένων MBRTA500150.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 250A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Three Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 250A Chassis Mount Three Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4mA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 250A