MBRTA500100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRTA500100R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 250A 3TOWER
Φύλλα δεδομένων: MBRTA500100R.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBRTA500100R
Αριθμός εξαρτήματος MBRTA500100R Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 250A 3TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4386 pcs Φύλλο δεδομένων MBRTA500100R.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 250A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Three Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Three Tower Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 100V 250A Chassis Mount Three Tower
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 250A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBRTA50020R
MBRTA50020R
Περιγραφή: DIODE SCHOTTKY 150V 250A 3TOWER
Σε απόθεμα: 4606 pcs
Κατεβάστε: MBRTA50020R.pdf
RFQ
MBRTA500100
MBRTA500100