MBR50030CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50030CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 30V 500A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR50030CTR.pdf2.MBR50030CTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR50030CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR50030CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 30V 500A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1592 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR50030CTR.pdf2.MBR50030CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 250A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 30V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR50030CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 500A (DC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MBR50040CT
MBR50040CT
Περιγραφή: DIODE MODULE 40V 500A 2TOWER
Σε απόθεμα: 1360 pcs
Κατεβάστε: MBR50040CT.pdf
RFQ