MBR50020CTR
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR50020CTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE MODULE 20V 500A 2TOWER
Φύλλα δεδομένων: 1.MBR50020CTR.pdf2.MBR50020CTR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR50020CTR
Αριθμός εξαρτήματος MBR50020CTR Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE MODULE 20V 500A 2TOWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1685 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MBR50020CTR.pdf2.MBR50020CTR.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 750mV @ 250A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 20V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Twin Tower Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Twin Tower Αλλα ονόματα MBR50020CTRGN
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 20V 500A (DC) Chassis Mount Twin Tower Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 20V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 500A (DC)