MBR2X050A150
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X050A150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 150V 50A SOT227
Φύλλα δεδομένων: MBR2X050A150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR2X050A150
Αριθμός εξαρτήματος MBR2X050A150 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 50A SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5160 pcs Φύλλο δεδομένων MBR2X050A150.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 880mV @ 50A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Schottky 150V 50A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3mA @ 150V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 50A