MBR2X030A100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X030A100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 100V 60A SOT227
Φύλλα δεδομένων: MBR2X030A100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBR2X030A100
Αριθμός εξαρτήματος MBR2X030A100 Κατασκευαστής GeneSiC Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 60A SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6440 pcs Φύλλο δεδομένων MBR2X030A100.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 840mV @ 30A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Αλλα ονόματα 1242-1298
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Schottky 100V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1mA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 60A