EVW010A0B64Z
GE Critical PowerGE Critical Power
EVW010A0B64Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 120W
Φύλλα δεδομένων: EVW010A0B64Z.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EVW010A0B64Z
Αριθμός εξαρτήματος EVW010A0B64Z Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2761 pcs Φύλλο δεδομένων EVW010A0B64Z.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.31" H (57.9mm x 22.8mm x 7.9mm)
Σειρά EVW010A0B Ισχύς (Watts) 120W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Αλλα ονόματα 109156015
CC109156015
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 93.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active High