EVW010A0B641Z
GE Critical PowerGE Critical Power
EVW010A0B641Z Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 12V 120W
Φύλλα δεδομένων: EVW010A0B641Z.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EVW010A0B641Z
Αριθμός εξαρτήματος EVW010A0B641Z Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 12V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5798 pcs Φύλλο δεδομένων EVW010A0B641Z.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.31" H (57.9mm x 22.8mm x 7.9mm)
Σειρά EVW010A0B Ισχύς (Watts) 120W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Αλλα ονόματα 109158473
CC109158473
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 93.5%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A