ESTW025A0F41-SZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW025A0F41-SZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 83W
Φύλλα δεδομένων: ESTW025A0F41-SZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESTW025A0F41-SZ Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 83W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4610 pcs Φύλλο δεδομένων ESTW025A0F41-SZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
Σειρά STINGRAY™ ESTW025A0F Ισχύς (Watts) 83W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD Module
Αλλα ονόματα 109159496
CC109159496
ESTW025A0F41SZ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αποδοτικότητα 92% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low