ESTW024A0A41-HZ
GE Critical PowerGE Critical Power
ESTW024A0A41-HZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 120W
Φύλλα δεδομένων: ESTW024A0A41-HZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESTW024A0A41-HZ Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2421 pcs Φύλλο δεδομένων ESTW024A0A41-HZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 2.25kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm)
Σειρά Barracuda™ ESTW024A0A Ισχύς (Watts) 120W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/8 Brick
Αλλα ονόματα 150037203
ESTW024A0A41HZ
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αποδοτικότητα 91.5% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 24A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 24A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low