EQW030A0F641Z
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 99W
Φύλλα δεδομένων: EQW030A0F641Z.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EQW030A0F641Z
Αριθμός εξαρτήματος EQW030A0F641Z Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 99W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5308 pcs Φύλλο δεδομένων EQW030A0F641Z.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.34" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Σειρά EQW030 Ισχύς (Watts) 99W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module
Αλλα ονόματα 109138921
CC109138921
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 92%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30A