EQW025A0P1
GE Critical PowerGE Critical Power
GE Critical Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 1.2V 30W
Φύλλα δεδομένων: EQW025A0P1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EQW025A0P1
Αριθμός εξαρτήματος EQW025A0P1 Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5415 pcs Φύλλο δεδομένων EQW025A0P1.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 1.2V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.28" L x 0.90" W x 0.34" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Σειρά EQW025 Ισχύς (Watts) 30W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module, 1/8 Brick
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Αποδοτικότητα 81%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 25A 36V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 25A
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EQW030A0F41Z
EQW030A0F41Z
Περιγραφή: DC DC CONVERTER 3.3V 99W
Σε απόθεμα: 5978 pcs
Κατεβάστε: EQW030A0F41Z.pdf
RFQ
EQW025A0P1-S
EQW025A0P1-S