CP3500AC54TEZ
GE Critical PowerGE Critical Power
CP3500AC54TEZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 54V 3500W
Φύλλα δεδομένων: CP3500AC54TEZ.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 129 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CP3500AC54TEZ
Αριθμός εξαρτήματος CP3500AC54TEZ Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 54V 3500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129 pcs Φύλλο δεδομένων CP3500AC54TEZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 54V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Τύπος Front End Μέγεθος / Διαστάσεις 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
Σειρά Compact Power Line Ισχύς (Watts) 3500W
Αλλα ονόματα 150030396
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 75°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Rack Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 1 Output 54V 64.8A 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 64.8A