CP3500AC54TECZ
GE Critical PowerGE Critical Power
CP3500AC54TECZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: GE Critical Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 54V 3500W
Φύλλα δεδομένων: CP3500AC54TECZ.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 103 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CP3500AC54TECZ Κατασκευαστής GE Critical Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 54V 3500W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103 pcs Φύλλο δεδομένων CP3500AC54TECZ.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 54V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Τύπος Front End Μέγεθος / Διαστάσεις 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
Σειρά Compact Power Line Ισχύς (Watts) 3500W
Αλλα ονόματα 150041901 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 75°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Rack Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο - Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Αποδοτικότητα 96% Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 1 Output 54V 64.8A 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 64.8A εγκρίσεις CE