FT5HNBPK27.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FT5HNBPK27.0-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 27.000MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: FT5HNBPK27.0-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FT5HNBPK27.0-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή OSC TCXO 27.000MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73783 pcs Φύλλο δεδομένων FT5HNBPK27.0-T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά FOX924