FT5HNBPK12.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FT5HNBPK12.0-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 12.000MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: FT5HNBPK12.0-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FT5HNBPK12.0-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή OSC TCXO 12.000MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48431 pcs Φύλλο δεδομένων FT5HNBPK12.0-T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά FOX924
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Αλλα ονόματα 631-1068-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm) Λειτουργία -
Σταθερότητα συχνότητας ±2.5ppm Συχνότητα 12MHz
Λεπτομερής περιγραφή 12MHz TCXO HCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 6mA