FC7BSCCMC11.0592-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BSCCMC11.0592-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 11.059200MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC7BSCCMC11.0592-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC7BSCCMC11.0592-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 11.059200MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132834 pcs Φύλλο δεδομένων FC7BSCCMC11.0592-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Σειρά C7BS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 631-1502-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 20pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 11.0592MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 11.0592MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead