FC7BSCBMM-7.3728-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BSCBMM-7.3728-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC7BSCBMM-7.3728-T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC7BSCBMM-7.3728-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5938 pcs Φύλλο δεδομένων FC7BSCBMM-7.3728-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Σειρά C7BS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα FC7BSCBMM-7.3728 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Χωρητικότητα φορτίου 20pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.043" (1.10mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 7.3728MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 110 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 7.3728MHz ±30ppm Crystal 20pF 110 Ohms 4-SMD, No Lead