FC4SDCBMF22.1184-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF22.1184-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC4SDCBMF22.1184-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC4SDCBMF22.1184-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 22.1184MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 258138 pcs Φύλλο δεδομένων FC4SDCBMF22.1184-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Σειρά HC49SDLF Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση HC-49/US
Αλλα ονόματα 631-1019-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 20pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 22.1184MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 22.1184MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US