FC4SDCBMF14.7456-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF14.7456-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fox Electronics
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: FC4SDCBMF14.7456-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FC4SDCBMF14.7456-T1 Κατασκευαστής Fox Electronics
Περιγραφή CRYSTAL 14.7456MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 446267 pcs Φύλλο δεδομένων FC4SDCBMF14.7456-T1.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)