PLC-075S280
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLC-075S280 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 13-27V 2.8A
Φύλλα δεδομένων: PLC-075S280.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-075S280
Αριθμός εξαρτήματος PLC-075S280 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 13-27V 2.8A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5680 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-075S280.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 13 ~ 27 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.30" L x 2.66" W x 1.46" H (185.5mm x 67.5mm x 37.0mm) Σειρά PLC-075
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 75W
Αλλα ονόματα PLC075S280
Q687
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 89%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 2.8A 13 ~ 27 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.8A εγκρίσεις CB, cULus