PLC-075S070
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLC-075S070 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 54-108V
Φύλλα δεδομένων: PLC-075S070.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-075S070
Αριθμός εξαρτήματος PLC-075S070 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Διαθέσιμη ποσότητα 5366 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-075S070.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 54 ~ 108 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.30" L x 2.66" W x 1.46" H (185.5mm x 67.5mm x 37.0mm) Σειρά PLC-075
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 75W
Αλλα ονόματα PLC075S070
Q677
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 91%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 700mA 54 ~ 108 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις CB, cULus