PLC-040S166D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A
Φύλλα δεδομένων: PLC-040S166D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-040S166D
Αριθμός εξαρτήματος PLC-040S166D Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 8-23V 1.66A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4328 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-040S166D.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 8 ~ 23 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Σειρά PLC-040 D
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 40W
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 86% dimming Analog
Λεπτομερής περιγραφή 1.66A 8 ~ 23 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.66A