PLC-040S070
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLC-040S070 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Φύλλα δεδομένων: PLC-040S070.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-040S070
Αριθμός εξαρτήματος PLC-040S070 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5410 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-040S070.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 18 ~ 54 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Σειρά PLC-040
Ακροαματικότητα IP65 Ισχύς (Watts) 40W
Αλλα ονόματα PLC040S070
Q699
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 50°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 700mA 18 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις cULus