PLC-035S070
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLC-035S070 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 17-50V 700MA
Φύλλα δεδομένων: PLC-035S070.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-035S070
Αριθμός εξαρτήματος PLC-035S070 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 17-50V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4093 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-035S070.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 17 ~ 50 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm) Σειρά PLC-035
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 35W
Αλλα ονόματα PLC035S070
Q682
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 86%
dimming - Λεπτομερής περιγραφή 700mA 17 ~ 50 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PLC-035S210D
PLC-035S210D
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 2.1A
Σε απόθεμα: 4141 pcs
Κατεβάστε: PLC-035S210D.pdf
RFQ
PLC-035S105D
PLC-035S105D
Περιγραφή: LED DRIVER CC AC/DC 11-33V 1.05A
Σε απόθεμα: 4064 pcs
Κατεβάστε: PLC-035S105D.pdf
RFQ
PLC-035S070D
PLC-035S070D