PLC-035S045D
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 26-78V 450MA
Φύλλα δεδομένων: PLC-035S045D.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PLC-035S045D
Αριθμός εξαρτήματος PLC-035S045D Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 26-78V 450MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5227 pcs Φύλλο δεδομένων PLC-035S045D.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 26 ~ 78 V
Τάσης - Απομόνωση 2kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.83" L x 1.67" W x 1.34" H (199.0mm x 42.5mm x 34.0mm) Σειρά PLC-035 D
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 35W
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming Analog
Λεπτομερής περιγραφή 450mA 26 ~ 78 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 450mA