FKA2-25489NBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-25489NBHT3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.FKA2-25489NBHT3F.pdf2.FKA2-25489NBHT3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKA2-25489NBHT3F Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1196 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FKA2-25489NBHT3F.pdf2.FKA2-25489NBHT3F.pdf
Πλάτος 89.00mm Βάρος 4.4 lbs (2kg)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.276 in H2O (68.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 254mm Dia Σειρά FKA2-25489
RPM 2000 RPM Ισχύς (Watts) 67.8W
Αλλα ονόματα FKA225489NBHT3F
Q605
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 62.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Plastic
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.620A Λαμβάνοντας Τύπος Ball