FKA2-18065QBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-18065QBHT3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 180X65MM 230VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: 1.FKA2-18065QBHT3F.pdf2.FKA2-18065QBHT3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FKA2-18065QBHT3F Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 180X65MM 230VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1938 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FKA2-18065QBHT3F.pdf2.FKA2-18065QBHT3F.pdf
Πλάτος 65.00mm Βάρος 4 lbs (1.8kg)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 230VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.850 in H2O (211.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 180mm L x 180mm H Σειρά FKA2-18065
RPM 3200 RPM Ισχύς (Watts) 51.1W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Θόρυβος 75.0 dB(A)
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.240A