FDA2-25489NBHT4F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-25489NBHT4F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: FDA2-25489NBHT4F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDA2-25489NBHT4F Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1219 pcs Φύλλο δεδομένων FDA2-25489NBHT4F.pdf
Πλάτος 89.00mm Βάρος 6 lbs (2.7kg)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.846 in H2O (210.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 254mm Dia Σειρά HPLC, FDA2-25489
RPM 3200 RPM Ισχύς (Watts) 97.0W
Αλλα ονόματα FDA2-25489NBHT4F-ND
Q872
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Θόρυβος 68.0 dB(A) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο Aluminum Υλικό - Λεπίδα Steel
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.880A Λαμβάνοντας Τύπος Ball
εγκρίσεις CE, cURus, TUV Ροή αέρα 860.0 CFM (24.08m³/min)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDA2-25489NBHT4F-L
FDA2-25489NBHT4F-L
Σε απόθεμα: 1125 pcs
Κατεβάστε: FDA2-25489NBHT4F-L.pdf
RFQ
FDA2-25489NBHT4F-SF
FDA2-25489NBHT4F-SF