FDA2-25489NBHT4D
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-25489NBHT4D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Φύλλα δεδομένων: FDA2-25489NBHT4D.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 976 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FDA2-25489NBHT4D Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 976 pcs Φύλλο δεδομένων FDA2-25489NBHT4D.pdf
Πλάτος 89.00mm Βάρος 6 lbs (2.7kg)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Terminals στατική πίεση 0.846 in H2O (210.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 254mm Dia Σειρά HPLC, FDA2-25489
RPM 3200 RPM Ισχύς (Watts) 97.0W
Θερμοκρασία λειτουργίας -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Θόρυβος 68.0 dB(A)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πλαίσιο Aluminum
Υλικό - Λεπίδα Steel Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP56M - Dust Protected, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.880A