FAD1-08025CSMW12
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FAD1-08025CSMW12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FAD1-08025CSMW12.pdf2.FAD1-08025CSMW12.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FAD1-08025CSMW12 Κατασκευαστής Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26597 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FAD1-08025CSMW12.pdf2.FAD1-08025CSMW12.pdf
Πλάτος 25.00mm Βάρος 0.189 lb (85.73g)
Εύρος τάσης - Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.117 in H2O (29.1 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά FAD1-08025
RPM 2500 RPM Ισχύς (Watts) 1.08W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 28.3 dB(A)
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.090A Λαμβάνοντας Τύπος Sleeve